O nás

Kdo jsme

Společnost WLS inkaso je nadnárodní společnost zabývající se správou a vymáháním pohledávek. Svým klientům poskytujeme komplexní řešení, počínaje mimosoudním vymáháním, přes soudní či rozhodčí řízení až po zajištění exekučních řízení.

Co děláme

Zaměřujeme se především na mimosoudní vymáhání v rané fázi pohledávky. Náš upomínkový systém, zahrnující telefonický, písemný i osobní kontakt s dlužníkem, zajišťuje potřebný kontakt s dlužníky a jsme schopni se s nimi individuálně dohodnout na nejvhodnější a nejschůdnější cestě ke splacení pohledávky. Díky tomu dosahujeme vysoké úspěšnosti mimosoudního vymáhání pohledávek.

Moderní přístup

Nezůstáváme ale jen u klasického inkasa. Oproti konkurenci disponujeme vlastním call centrem se zkušenými operátory a týmem terénních inspektorů. Díky nim jsme vždy o krok napřed, máme aktuální informace a kontakty na dlužníky a díky individuálnímu přístupu k dlužníkům máme možnost osobně dohodnout uznání dluhu či splátkové kalendáře. Moderní technické zázemí včetně vlastního systému umožňuje našim zaměstnancům pracovat rychle a efektivně.